Dlaczego czuć zapach kału?

Od kilku lat mam pewien problem. Pomimo bardzo częstego mycia czuć ode mnie zapach kału. Ulatnia się on samoczynnie, nie mam na to żadnego wpływu. Mam wrażenie, ze mój zwieracz nie jest tak domknięty jak powinien. Jak dotknę palcem to mam taką dziwną nienapiętą skórę..jak to dotknę to chowa sie to do środka.. Caly czas mój zwieracz jest niedomknięty. Co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza proktologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć