Dlaczego czuję kwas w ustach?

Witam,mam taki problem że zalewa mnie kwas i żółć nie daje sobie rady już z tym zaczęło się wszystko gdy zachorowałam na covid i przechodziłam ciężko dwa tygodnie wymioty później pojawiła się bakteria helicobakter byłam u gastrologia dostałam leki później były znów wymioty mimo wszystko miałam gastroskopie wykazała mi lekkie zapalenie żołądka, dyspesje,refluks i dostałam Helicid mimo że wcześniej go też brałam i inne jeszcze IPP i nie mogę wytrzymać nawet Helicid nie pomaga aż czuję w ustach ciągle kwas i w gardle co mam robić kto może mi pomóc? :(

Być może cierpi Pani na przepuklinę rozworu przełykowego, która może objawiać się ciężkimi do opanowania objawami refluksowymi. Konieczne będzie uzupełnienie diagnostyki o manometrię i pH-metrię przełykową oraz konsultacja chirurgiczna. Proszę pamiętać także, żeby nie spożywać posiłków min.3 h przed snem i spać z uniesionym wezgłowiem łóżka.