Dlaczego czuję twardą kulkę w miejscu usunięcia zęba?

Dzień Dobry sprawa wygląda następująco: Miałam usuwaną ósemkę dolną po lewej stronie ponad rok temu, od jakiego czasu czuje tak jakby twardą kulkę (w miejscu gdzie był usunięty ząb) oraz tam gdzie miałam szwy zrobił się biały osad. Gojenie przebiegło prawidłowo,brałam antybiotyki, szwy również usunięte zostały poprawnie i nic tam nie zostało. Czy po takim czasie mogło coś się dostać pomimo, że wszystko dobrze się zrosło bez jakichkolwiek problemów zaznaczając że minął rok. Z góry dziękuję za pomoc jakąkolwiek :)

Może to być blizna i zrost na dziąśle w miejscu gojenia lub brzeg kości wyczuwalny pod dziąsłem a także pozostawiony fragment korzenia. Trzeba udać się na kontrolę i wykonać zdjęcie RTG.