Twarda kulka w miejscu po usunięciu czyraka

witam, jakieś dwa tygodnie temu byłem u chirurga z czyrakiem na skroni, pobawił się w oczyszczanie itd. wszystko sie zagoiło, ale w tym miejscu ciągle mam taką twardą kulkę, mam wrażenie jakby coś tam pod skórą zostało, co mam z tym zrobić?

Możliwe, że jest to naturalny proces gojenia się. Jednak jeżeli pod skórą znajduje się nadal torebka kaszaka, to prawdopodobnie będzie dochodziło do jego nawrotu. Tego typu guzki muszą być usuwane w całości wraz z torebką.