Dlaczego dalej nie chudnę?

Witam, od miesiąca jestem na diecie z niskim ig, mam i insulinooporność, pcos i niedoczynność tarczycy. Przez miesiąc schudłam 5 kg. Teraz moja waga od prawie 2 tygodni stoi w miejscu i waha się między kilo plus kilo minus. Wiem że moja dieta nie jest idealna ale uczę się komponować dania. Słodyczy nie jem ponad miesiąc. Czemu dalej nie chudnę?

Dzień dobry, być może jest źle dobrana kaloryczność- może za mała, może za duża? Czy jest wprowadzona farmakologia? Czy sama dieta? Ustalenie diety zależy od wyników krzywej cukrowej: poziomu insuliny na czczo, wyrzutów po 1h i 2h, zapraszam do konsultacji lub skorzystania z gotowych diet: https://dietetyk24.wroclaw.pl/sklep/