Dlaczego doszło do nagłego zwiotczenia skóry?

Witam, co może być przyczyną nagłego zwiotczenia skóry( w ciągu 4 m-cy skóra postarzała się o jakieś 5-10 lat, jest luźna i cienka). Dodam, że od 2 m-cy leczę się na lekką niedoczynność (brak przeciwciał czy stanu zapalnego w obrazie usg tarczycy, jedynie narząd mniejszy niż określają normy). Hormony płciowe w normie ,więc nie jest spowodowane menopauzą). Kolejna "dolegliwość" to wysokie płytki krwi ok 600 tyś (pozostałe parametry krwi książkowe. Nadmienię, iż po 1,5 leczenia Letrox 50 TSH z 6,8 spadło do 2,2 jednak skóra i włosy nadal w opłakanym stanie. Czy jest szansa, że stan skóry i włosów się po jakimś czas poprawi.... Proszę o rzetelną odpowiedź. Z góry dziękuję. Kobieta 39 lat

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl