Dlaczego drżą mi dłonie?

Witam mam 39 lat od ponad 3 lat mam problem z Trzęsaca się prawa ręka najczęściej kiedy mi zimno np z ciepłego miejsca na zimny dwór albo np jak latem czy na basenie wchodzę do zimnej wody Nikt mi nie potrafi pomuc a jest coraz gorzej są dni ze nie drży ale są dni ze dokucza mocno Miewam ataki ze drżą mi 2 ręce i 2 nogi jak przy padaczce nie tracę świadomości Ostatanio coraz częściej mi na zmianem zimno i ciepło Boli mnie Czesto kregoslup i ostatnio mam uczucie ze prawa strona jest ciężka i przy tym mrowieja mi prawa strona ciała Czasem mam wrażenie ze ktoś mi coś na klatce położył tak mi ciężko Co to może być Proszę pomóżcie

Witam!
Zespół objawów, które Pani przedstawiła najbardziej przemawia za nerwicą. Kontakt z psychiatrą lub psychologiem, po zbadaniu problemu zaproponują jego usunięcie. Zaburzenia emocjonalne mogą dawać objawy naśladujące inne schorzenia.
Powodzenia
W. Łuczkowski.