Dlaczego dziecko budzi się w nocy z krzykiem?

moj 20 miesieczny synek budzi sie kilka nocy z placzem i krzykiem nie nie ... ciezko go uspokoic i dowiedziec sie czy cos go boli, tylko krzyczy i placze. od kilku dni nie sypia tez w dzien.czy jest na to jakies sensowne wytlumaczenie?co mu sie dzieje?czy moze to byc jakis koszmar senny? jak moge mu pomoc?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Bardzo trudno określić przyczyny problemów ze snem u Pani synka. Możliwe, że są to koszmary senne, jednak ja radziłabym, aby skonsultowała się Pani z pediatrą, aby wykluczyć przyczyny fizjologiczne.
Pozdrawiam