Dlaczego dziecko ma ciągły ból ucha?

Witam.córka miała w lutym 2020 r. przeprowadzony zabieg przegrody nosa,niestety do dnia dzisiejszego odczuwa straszny ból w lewym uchu taki jakby miała ciśnienie.Byłyśmy na wizycie laryngologicznej przepisano maść do nosa ale ucho nadal bez zmian na lepsze.Już nie wiem czy mam szukać innego specjalisty.Od operacji byłyśmy juz 3 razy prosząc o pomoc.Miała plastykę i ta chrząstka jej przeszkadza bo odstaje i źle jej się oddycha,a drożność miała sprawdzaną endoskopowo i okazało się ze jest ok.Najgorszy ten ciągły ból ucha.

Trudno oczywiście odpowiedzi na takie pytanie natomiast brak w tym wpisie jest informacji czy była wykonana tympanometria oraz badanie słuchu ponieważ mogło dojść przebiegu pooperacyjnym do obrzęku trąbki słuchowej oraz rozwoju wysiękowego zapalenia ucha nie jest to powikłanie częste ale może się zdarzyć a to wyjaśniło w przyczynę niestety na odległość rozpoznania nie da się ustalić Proszę udać się do laryngologa który ponownie wykona badanie endoskopowe Gdzie obejrzę okolice trąbki słuchowej za pomocą fiberoskopu