Dlaczego dziecko ma nieustanny katar i kaszel?

Witam. Mój 3 letni syn od września ma nieustanny katar i kaszel. Syropy i sterydy wziewne ( flixotide) nie pomagaja. Syn ma stwierdzona alergie na kota. Wyniki krwi sa w normie poza crp, które wynosi 16,9. W wymazie z nosa pojedyńcze moraxella catarrhails. W jakim kierunku powinno iść leczenie ,czy też dalsza diagnoza?

Czy mają Państwo kota w domu? Jeśli tak, to to jest najpewniej przyczyną problemu.