Jak leczyć silny kaszel u dziecka?

Syn 4 lata po kilku pobytach w szpitalu na zapalenie płuc dostał diagnozę astmy wczesnodzieciecej. Zalecenia Flixotide. Nie chciałam dziecka faszerować sterydami bo często ma katar i lekarz daje metmin i xyzal. Inhalacje nebuf. Ostatnio po wizycie u lekarza okazało się że ma mocno powiększone migdały po obu stronach. Mamy iść do laryngologa ale dopiero za miesiąc a syn ma katar, kaszel w dzień mniejszy ale wieczorem gorzej. Nie przechodzi. Jest suchy przechodzi w mokry i tak ciągle. Bierze od kilku dni krople Lymphomyosod na obkurczenie migdałów ale nie pomagaja.daje mu srebro do picia. Kilka razy wyleczyło ono gardło czerwone. Jak ulżyć dziecku żeby się tak nie meczyl i przesypiał noce? Jesteśmy z okolic Katowic.

Kochani, Wasze dziecko mordowane jest sterydami,, Flixotide, metmin, nebud. Xyzal i wyzej wymienione sterydy daje się dopiero z reguły po szóstym roku życia. Nim dacie jakie kolwiek leki dziecku lub sobie to przeczytajcie przeczytajcie ulotkę leku. Mam tego dosyć. Srebro jest do produkcji biżuterii a nie do picia.