Dlaczego dziecku przelewa się w brzuchu podczas kaszlu?

Mam syna, ma 13 lat, i podczas tego gdy kaszle, przelewa mu sie tak jakby w brzuchu. Słychać to takie dziwne burczenie związane z przelewaniem się w brzuchu. Nie ma również apetytu a gripex lub aspiryna nie pomagają.

Jeśli dziecko ma kaszel i ogólnodostępne leki nie pomagają proszę się udać do lekarza dzoeclo musi być zbadane. Przelewanie w brzuchu może być też wynikiem infekcji osłabienia flory jekit