Dlaczego mam bóle głowy po szczepieniu na Covid?

Mam bóle głowy po szczepionce astra zeneca.tem.37.00 i powyzej.bol w okolicy czola.neurolog przepisal vicebrol forte.potym mialam zawroty głowy silne i bol na czubku głowy.odstawilam lek.po 2 dniach wzielam 1 tabletke ale ból został.wiec nie biorę.co mam zrobić?

Witam! Nie można bez badania wykluczyć napięciowego bólu głowy. Fakt, że szczepionki Astra Zeneca mają najgorszą prasę nie świadczy o tym, że są najgorsze, czy nawet złe. Ale u ludzi wrażliwych, może to budzić niepokój, a nawet lęk i to może być przyczyną napięciowego bólu głowy. Oczywiście bez badania trudno o autorytarną opinię. Warto jednak spróbować. W. Łuczkowski.