Dlaczego mam bóle kolana, łydki oraz stopy?

Witam Mam nietypowy problem z kostka / stawem skokowym. Mianowicie chodzi o to że kostka u prawej nogi jest wypchnięta skręcona pod skosem do wewnątrz. Problem pogłębia się juz od ponad roku a Ja odczuwam że podczas chodzenia stopa sie źle układa i przez co cały staw skokowy jest źle obciążony. Przez to większe obciążenie ciała idzie na lewą nogę ( czuje że jest bardzie obciążona - mam bóle kolana, łydki oraz stopy ) Co robić gdzie się udać? I najważniejsze jakie badania i co powiedzieć lekarzowi ?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego i opowiedzieć o swoich objawach. Lekarz Pana zbada i w razie potrzeby zleci prześwietlenie i skieruje Pana do ortopedy. Pozdrawiam!