Dlaczego mam bóle nóg po leczeniu raka piersi?

Witam, Mam pytanie dotyczące dalszej diagnostyki, ponieważ nie mam pojęcia do jakiego specjalisty się udać. Jestem pacjentką, która kilka lat temu przeszła nowotwór złośliwy piersi. Mam problem z ogromnym bólem nóg, biodra, pośladków, czasami kręgosłupa. Wyniki rezonansu: Obrazy porównawcze ud wykazują po stronie przeciwnej - lewej - kilka torbieli o wymiarach od 5 do 15 mm, położonych w tkankach miękkich okolicy górnej części kresy chropawej, mniej więcej na wysokości przyczepów mięśni pośladkowego większego i grzebieniowego. Brak dla limfadenopatii i kostnych zmian ogniskowych, w obszarze objętym badaniem. Wnioski: niejednoznaczny, raczej bez zmian nowotworowych - do konsultacji klinicznej. Do jakiego specjalisty mam się udać z tym opisem? Bardzo proszę o pomoc, ból jest nie do zniesienia. Czuję jakby na coś mnie uciskało i czasami bolą mnie plecy. Pozdrawiam i dziękuję.

Proszę umówić się do lekarza pierwszego kontaktu, żeby calościowo spojrzał na Panią, zbadał i obejrzał rezonans ud (? - tylko a nie kręgosłupa?). Może będzie trzeba będzie poszerzyć diagnostykę, może problem jest wyżej. Raczej nie wiązałbym go z przeszłością onkologiczną. Najpierw należy Panią zbadać.