Dlaczego mam bóle piersi i nabrzmiały brzuch przed okresem?

Jestem tydzień przed krwawieniem z odstawienia.. jak nigdy mam takie nabrzmiale, bolące piersi (takie uczucie już trwa 2tyg) Sutki zmieniły kolor na ciemniejszy. Ale tylko one. Boli mnie podbrzusze. Jak coś gwałtownie dźwignę to już w ogóle.. mam uczycie wilgotoności gdzie nigdy przed okresem tak nie miałam.. szyjka krotka, pulchna i zamknieta.. bolesna przy dotknieciu jak i stosunku.. Możliwe ze pomimo tabletek antykoncepcyjnych mogłam zajść w ciaze ?!! Czy to sa jedne z pierwszych jej objawow

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to możliwe . Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa wcześniej oznaczyć poziom beta hcg