Kłucie w podbrzuszu, biały śluz i nabrzmiałe piersi a możliwość zapłodnienia

Witam mam takie pytanie 4 dni temu miedzy doszlo do stosunku po 3dniach co jakis czas mialam klucie w podbrzuszu oraz mialam taka plamke jak panokiec bialego sluzu (jak krem )dzis mam delikatnie nabrzmiale piersi i przy dotknieciu pobolewaja mnie gruczoly sutkowe. Raz mi jest goraco za chwile normalnie. Czy to moze byc spowodowane tym ze doszlo do zaplodnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

W tak krótkim czasie nie dochodzi do pojawienia się pierwszych objawów ciąży. Proponuję wykonać badanie beta hcg i udać się do ginekologa.