Dlaczego mam bóle w nadbrzuszu i stan podgorączkowy?

Witam mam 25 lat . Od jakiegoś czasu mam bóle nadbrzusza promieniujące do prawego podżebrza, nudności , brak apetytu , biegunki , stan podgoraczkowy 37. Robiłam sobie 21 stycznia badania z krwi crp i morfologię . Crp miałam 1,12 wbc 8,31 wszystkie wyniki miałam dobre tylko pct było 0,29 a norma jest 0,28 . 10 grudnia miałam robione USG i też było wszystko w porządku . Robiłam test na helikobakter wyszedł mi pozytywny . Ciągle latam po szpitalach bo mnie boli brzuch . Pomocy czy to mogą być wrzody ?
KOBIETA, 26 LAT 2 tygodnie temu

Tamowanie krwawienia za pomocą endoskopu

Endoskopia to rewolucyjna metoda - nie tylko diagnostyczna, ale również terapeutyczna. O tamowaniu krwawienia z użyciem endoskopu opowiada lek. Marcin Radkowski.

Przede wszystkim przy dodatnim wyniku testu na H. Pylorii należy przeprowadzić kurację eradykacyjną - proszę zgłosić się do lekarza POZ i rozpocząć leczenie. Z racji na Pani młody wiek sugeruję wykonanie testu ciążowego. Proszę także oznaczyć amylazę, lipazę, ALAT, ASPAT i GGT, żeby potwierdzić lub wykluczyć choroby trzustki i wątroby.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty