Dlaczego mam plamienie w podczas owulacji?

Witam, mam problem związany z plamieniem. Zazwyczaj w okresie owulacji zdarzało mi się plamienie, ale trwające do 4 dni. po moim ostatnim stosunku z chłopakiem dwa dni później dostałam okres a dwa tygodnie po tym rozpoczęło się plamienie czasem jest ono brązowe a czasem z domieszka krwi, trwa już dwa tygodnie. Za 5 dni mam mieć okres czy mozliwe ze jestem w ciąży? Jakie mogą być inne przyczyny krwawienia trwającego tak długo?

Ciąże proponuję potwierdzić lub wykluczyć testem betahcg z krwi,

pozdrawiam serdecznie.