Dlaczego mam problem ze znikaniem erekcji?

Witam Mam 23 lata i mam problem z znikaniem erekcji podczas stosunku gdy juz ma dojsc do czegos więcej trace wzwód Podczas snu nie mam erekcji ani rano i dodam ze śpię po 6h wstaję o 3 w nocy do pracy chodzę spac koło 22 czy to moze miec tez znaczenie ?

Na podstawie Pana krótkiego pytania wnioskuję, że jest Pan chronicznie niewyspany i zmęczony. Nawet jeśli czuje się Pan wypoczęty wpływ na Pana funkcjonowanie może mieć przesunięcie rytmu dobowego, tzn. aktywność w czasie nocnym. Brak erekcji porannych jeszcze w tym wypadku o niczym nie świadczy. Trudno w ogóle oczekiwać, że będzie Pan mieć takie erekcje, skoro wstaje Pan w środku nocy. Zastanawiam się natomiast skąd Pan wie, że nie ma Pan erekcji w czasie snu? Sprawdzał Pan jakąś metodą obserwacyjną. Można to oczywiście zrobić, ale zanim Pan stwierdzi, że tych erekcji nie ma, dobrze byłoby mieć pewność w tym obszarze. Dodatkowo pisze Pan, że erekcja znika w trakcie stosunku, zatem pojawia się na okoliczność podniecenia seksualnego (czyli można twierdzić, że "układ" działa). Znikanie erekcji w czasie seksu wiąże się na ogół ze stresem. Wtedy ważna jest rozmowa o tym z partnerką i wskazana jest wizyta u psychologa - seksuologa. Jeśli natomiast chce Pan mieć pewność co zdrowia w zakresie funkcjonowania seksualnego od strony medycznej, proszę udać się do lekarza urologa lub lekarza seksuologa.
Pozdrawiam,
www.grabowski-seksuolog.pl