Dlaczego mam problem z erekcją?

Witam mam problem z erekcja. Mam 18lat i przez ten czas mam druga partnerke, pierwszy raz mialem w wieku 15lat i podczas seksu wszystko bylo ok, ale z partnerka sie nie udalo wiec sie rozstalismy i po krotkim czasie znalazlem druga ( ciagle z nia jestem ) i ona bardziej mnie pociaga i wlasnie problem jest tu... Gdy mam brudne mysli o niej to odrazu mi staje. Podczas gry wstepnej caly penis jest sztywny (pelnia erekcji) i gdy *go wsadze* to po 2-3 ruchach juz czuje ze zaraz bede miec wytrysk... Wyczytalem na internecie o technice start/stop ale gdy przystopuje przy wytrysku to penis odrazu bardzo slabnie i uniemozliwia kontynuacje stosunku. Dodam ze sie stresuje coraz bardziej bo to mnie poprostu dobija... Probowalismy po alkoholu ale tylko bylo dluzej przez 1-2minuty i stosujemy prezerwatyw durex perfomax intense. Prosze o pomoc.... Ewt. do jakiego specjalisty powinelem sie udac?

Problem przedwczesnego wytrysku może mieć różne przyczyny, może to być również okres przejściowy. Ważne, że ma Pan dobre doświadczenie stosunku. To, co jest mocno zauważalne to stres, który zupełnie nie pomaga w Pana sytuacji. Pierwsza pomoc to treningi relaksacyjne, które mogą spowodować rozluźnienie mięśni i odczucie spokoju, tak aby podczas stosunku odczucie napięcia/stresu było zmniejszone.

W celu profesjonalnej pomocy potrzebny jest wywiad psychologiczno-seksuologiczny. Jeśli jest Pan zainteresowany pomocą specjalisty zalecam spotkanie z Psychologiem-Seksuologiem.

Życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam,
Sandra Rumian