Dlaczego mam problemy z nadpotliością?

Witam. Mam problem, polegający na nadmiernym poceniu się, który przybiera formę bardzo uciążliwej przypadłości. Mam 27 lat, 180 cm wzrostu i ważę 105 kg, więc mam nadwagę i prawdopodobnie stąd bardzo duża ilość potu, natomiast wśród moich znajomych są także osoby z nadwagą, ważą więcej niż ja, a mimo to nieporównywalnie mniej się pocą, dlatego mnie to niepokoi. Nie męczę się szybko, a mimo to pot mnie zalewa. Wystarczy, że zrobię kilkaset metrów, a jestem mokry, gdybym kilka godzin uprawiał sport. Dodam, że robiłem badania pod kątem chorób serca, cukrzycy czy problemów z tarczycą itp i wszystko było ok. Czy to kwestia tuszy, czy moja potliwość może mieć głębsze znaczenie?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji dobierze najodpowiedniejsze leczenie problemu. Najskuteczniejszą metodą leczenia nadpotliwości jest zastosowanie botoxu. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.