Dlaczego mam problemy z poruszaniem się?

Witam mam problemy ze zdrowiem od 2 lat ciezko mi sie poruszac a mam 30 lat. 2,5 roku temu mialam genialne osiagi sportowe. Aktualnie nie jestem w stanie bez bolu glowy wyjsc z mieszkania, bez oporu. Nie moge sie rowniez umyc bez bolu, i prowadzic codziennie zycia, nie mam swiadomosci co moge zbadac ale jeszcze niedawno bylam w swietnej kondycji. Moje wlosy skora sa rowniez bardzo pogorszone. Nigdy jak zyje tak nie puchlam jakby. Jestem ociezala i obolala mocno i nie ma mowy o truchcie czy zdrowym trybie zycia i aktywnosci fizycznej. Spacer to dla mnie wyczyn zyciowy i ide jedynie w waznych przypadkach jak sklep pobliski czy kawa. Gdzie powinnam sie zglosic. Z takimi objawami.

Proszę zgłosić się do endokrynologa, a następnie do kardiologa. Na początek warto oznaczyć morfologię, jonogram, kreatyninę, mocznik, ft3, ft4, TSH, ALAT, ASPAT. Uczucie braku energii może być również objawem depresji lub fibromialgii. Z własnego doświadczenia zasugeruję dokładną weryfikację diety, czasem nieświadomie spożywamy składnik, którego nie tolerujemy (np. białko mleka krowiego, gluten), co wywołuje przewlekłe stany zapalne. Proszę mnie dobrze zrozumieć: dieta bezmleczna i bezglutenowa nie są remedium, a jedynie tropami, które warto zbadać.