Dlaczego mam szumy uszne od 3 miesięcy?

Od 3 miesięcy mam szumy uszne audiometria tonalna wyszła dobrze badanie do 8khz za to typanometria wyszła calkiem plaska w uchu w którym mam szum uszny lekarz zalecił przedmuchiwania trąbek słuchowych ale tylko jedno ucho ciągle się odtyka drugie nie chce mam lek cirrus .betaserc . Dymista nie wiem czy diagnoza lekarza jest trafną bo chyba sam w nią nie wierzy

Audiometria tonalna musi współgrać z tympanometrią a u u Ciebie nie gra. Nie może być dobra audiometria przy złej aktynometrii i odwrotnie. Ktoś żle uszczelnił przewód słuchowy przy badaniu. Należy to powtórzyć. Póki nie ma rozpoznania to odstaw leki.