Dlaczego mam tak wysokie ciśnienie?

Dzien dobry od dluzszego czasu mam wysokie cisnienie 145 na 100 a tetno miedzy 90 a 98 gorzej jezeli jest goroco i parno wtedy tetno mam przyspieszone biore tylko magnez kawe odstawilem pije tylko inke musze dodac ze mam krzywa przegrode nosowa wiec nie wiem czy to ma jakies znaczenie badania robilem tzn krew i pieknie wyszla ekg tez mam dobre cukier dobry moze echo zrobic? Z gory dziekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć