Dlaczego mam takie bóle brzucha bez innych objawów?

Witam.Mam pytanie.Bol tylko przy dotyku z prawej dolnej części podbrzusza.Bylam u ginekologa wszystko w porządku,lekarz rodzinny też nic nie widzi s jednak przy dotyku pobolewa czy to jelito grube czy wyrostek tak mam od prawie pół roku. To tak na zegar patrząc to 15:45 na długość palca wskazującego.Inaczej nie umiem wyjaśnić.Zadnych biegunek tylko przed wyprónieniem pobolewa brzuch i jest mi trochę y

Powinna Pani wykonać USG jamy brzusznej oraz oznaczyć morfologię, kreatyninę, mocznik, ALAT, ASPAT, badanie ogólne moczu oraz lipazę i amylazę. Tak nieswoiste dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, rozpoczynając od przewlekłych stanów zapalnych, przez procesy rozrostowe do (najczęściej) nietolerancji pokarmowych. Proszę obserwować, czy dolegliwości nie nasilają się po spożyciu pokarmów z konkretnej grupy (np. zawierających białka mleka).