Dlaczego mam takie problemy z plamieniem?

Witam mam pewien problem 2 dzień utrzymuje się mi delikatne plamienie raz delikatnie czerwone raz brązowe jestem w 27 dniu cyklu, zawsze okres mam między 35-38 dni w tych dniach miałam owulację staramy się z mężem o dziecko, badanie progesteronu 25 marca było 0.75. Już zdarza mi się to plamienie 2 raz
KOBIETA, 26 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry,

Pani poziom progesteronu z 25 marca świadczył o fazie okołoowulacynej. Takie plamienie jest oznaką owulacji

,może trwać łącznie jeszcze 4 dni (spadek estrogenu).

Jeśli starają się państwo o potomstwo,to warto zacząć przyjmować:

-kwas foliowy, czyli witamina B9

-cynk wspierający prawidłową płodność oraz funkcje rozrodcze;

-L-karnityna, acetyl-L-karnityna, L-argninia i N-acetylocysteina – wspomagające utrzymanie prawidłowej płodności.

Na rynku również dostępny jest żel ułatwiający poczęcie,który wspieraja utrzymanie ruchliwości i żywotności plemników

-Ferti-Lily, żel wspomagający zapłodnienie.

Witaminy dla Pani męża :

tzw. naturalne boostery testosteronu, np. ekstrakt z owoców palmy sabałowej czy ekstrakt z korzenia żeń-szenia;

L-arginina – wspierająca prawidłową erekcję;

-selen wspomagający prawidłowy przebieg spermogenezy;

-cynk wspierający utrzymanie prawidłowej płodności oraz funkcji rozrodczych u mężczyzn.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska