Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam te drętwienia twarzy?

Witam, mam taki problem od jakiegoś roku. Kilka razy w ciągu dnia zdarza mi się sytuacja kiedy moja twarz drętwieje. Mam wrażenie ze jest to spowodowane wysiłkiem. Kiedy myje zęby pojawia się problem z zamknięciem buzi, kiedy po jedzeniu nie jestem w stanie powiedzieć ani słowa, mówiąc strasznie seplenie (nie wymowie r,sz itp.) kiedy mówię dużo również ten sam problem. Zauważyłam poprawę kiedy zaszłam w ciąże, wszystko prawie ustąpiło, teraz miesiąc po porodzie wróciło z powrotem. Zauważyłam również osłabienie prawej ręki, jest taka jakby bezwładna. Byłam u neurologa, wysłał mnie do psychiatry.
KOBIETA, 21 LAT około miesiąca temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam! Z Pani opisu można wywnioskować, że podłożem są zaburzenia emocjonalne i rzeczywiście psychiatra, psycholog i psychoterapeuta jest najlepszym wyborem. Osobiście polecam w pierwszym rzędzie psychologa, żeby bez potrzeby nie "wpychać się" w szpony farmakologii. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy