Dlaczego mam te mrowienia i pieczenia?

Witam mam 38 lat i problemy zdrowtone zaczely mi sie od 3 lat. Mianowicie mrowienie buzi glowy w rozmych miejscach. Bol nog czasami z pieczeniem. Mma problemy z ledzwianmi. Udalem się 3 lata temu do lekarza, kazano, zrobic podstawowe wyniki. I cukier pobrany na czo mam podwyższony, wiec kazano zrobic krzywa cukruwa, zrobiłem wyszlo ze jest ok. No i tak od 3 lat sie z tym borykam, nadodatej, jestem osoba, bardzo stresującą odkad pamientam. Zakupilem ostatnio glukometr i sam zaczlem się badac przez cały tydzień. To rano mam podniesiony cukier od 110 do 115 ale jak ziem i zrobie badanie p 2-3h mam od 80 do 110,pewnie zalezy co ziem. Czemu ten cukier rano, jest podniesiony a juz w czasie dnia po posilkach w normie. Jeszcze dodam ze 4 lata temu rozstalem sie z kobieta i bardzo to przezywalem, rozmyslalem, obwinialem sie i po roku czasu wlasnienzaczly sie problemy z. Tymi mrowieniami. Czy to może miec podłoże nerwicy lekowej, juz nie wiem gdzie szukac pomocy a. Coraz. Dziwniej sie. Czuje

Witam Pana,

wskazana jest konsultacja neurologiczna oraz proszę rozważyć dla siebie pomoc w formie psychoterapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś