Brak podniecenia podczas stosunku i mrowienie w lewej stopie

Witam serdecznie, jestem 23 letnia kobieta i mam pewien problem.. Nie wiem do jakiego lekarza powinnam się z nim zwrócić. Otóż nigdy nie czuje podniecenia. Podczas stosunku nie czuje zupełnie nic. Nie wiem czy to moze miec cos wspolnego, ale zamiast podniecenia czuje bardzo silne mrowienie w lewej stopie. Odczuwam mrowienie w lewej stopie i dłoni na codzien.. od jakiegos czasu. Próbowalam cos z tym zrobic, ale z lekarzami w UK jest ciezko :(

Witam Panią,
opisane problemy należy zdiagnozować u dwóch specjalistów;
-do seksuologa proszę udać siew celu zbadania przyczyn i leczenia braku podniecenia seksualnego,
-do neurologa w celu oceny powodów mrowienia.
Podane dane są niewystarczające do udzielenia jakiejkolwiek innej rady.
pozdrawiam serdecznie

Witam

Z problemem braku podniecenia powinna się pani zgłosić do seksuologa w swojej okolicy. natomiast jeśli na co dzień odczuwa pani mrowienie w stopie i dłoni to do neurologa, jeśli oczywiście jest to dla pani uciążliwe. Pozdrawim