Brak podniecenia podczas bliskości z chłopakiem

Jestem z moim chlopakiem(25l.),ktorego kocham, a przymniej tak mi sie wydaje 5mscy.P.jest czuly,troskliwy,dojrzaly emocjonalnie,dba o mnie,codziennie mowi,jak mnie kocha i udowadnia to.Jednak podczas pieszczot( na ten moment tylko intensywne przytulenia)nasze rakcje sa zupelnie rozne.On czuje ogromne podniecenie,emcoje z niego wrecz kipia.Ja nie czuje nic.Czy mzoliwe jest,zebym kochala chlopaka.ale nie czula podniecenia podczas przytulen,dotyku etc,.?

Problem może leżeć zarówno w relacji w rozumieniu psychologicznym (jakaś blokada, lęk, obawa, wcześniejsze doświadczenia itp) jak i w sensie fizycznym (zaburzenia poziomu libido, brak umiejętności, trudności w rozpoznawaniu sygnałów z ciała itp). Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa lub seksuologa. Specjalista pomoże przyjrzeć się przyczynom trudności, a tym samym także poradzić sobie z nimi i czerpać pełną satysfakcję z relacji.

Dzień dobry!

Czy wcześniej w swoim życiu, w innych związkach lub w innych sytuacjach odczuwała Pani/ odczuwa pożądanie i podniecenie?

Pozdrawiam!

Dzień dobry, wiele zależny od tego jak czuła się pani w poprzednich sytuacjach. Zachęcam do konsultacji u psychologa - seksuologa, który po zebraniu wstępnego wywiadu zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.