Odczuwanie bólu i brak podniecenia podczas dotykania narządów płciowych

Mam intymne pytanie.. Gdy mój chłopak dotyka albo całuje moje narządy płciowe to odczuwam ból i nie odczuwam podniecenia. Z poprzednim chłopakiem nie było bólu i odczuwałam podniecenie. Chciałabym wiedzieć jaka może być przyczyna tego co wyżej opisałam i jak zaradzić temu problemowi, jakie badania może powinnam wykonać? Z góry dziękuję za informację. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby wstępnie rozpoznać sytuację - co zmieniło się w okolicznościach, relacji z nowym partnerem, jego lub Pani zachowaniach, sposobach współżycia, sytuacji życiowej, Pani stanie zdrowia itp. Dopiero w zależności od tych informacji jest możliwe pokierowanie do lekarza seksuologa, psychologa seksuologa, psychoterapeuty, lekarza ginekologa itp., zlecenie właściwych badań diagnostycznych i sposobu dalszego postępowania. Przyczyn może być bardzo wiele.

Pozdrawiam!