Dlaczego mam ten ból głowy w jednym miejscu?

Mam 21 lat. Ostatnio sprawdzałem czy bije mi serce. Miałem wrażenie że z 5 sekund mi nie uderzyło i tak się przestraszyłem, że zaczęło bić bardzo szybko. Podwyższone ciśnienie i puls miałem. W szpitalu dali mi leki i kroplówkę, zrobili badania serca, moczu, krwi. Wszystkie wyniki idealne. Powiedzieli, że pewnie nerwy. No jestem ogólnie znerwicowany. Od 2 albo 3 dni mam spokój z sercem, ale boli mnie głowa, prawie cały czas tylko z prawej strony (czasem tylko przez chwilę z lewej albo po środku). Oprócz tego, boli mnie prawe ucho i troszeczkę prawe oko. Prawe ucho jest gorące, a lewe normalne. Pytanie: jest mi coś poważnego, czy to tylko nerwica? To w ogóle możliwe żeby nerwica dawała takie objawy jak ból prawej strony głowy, prawego ucha i oka i sprawiała, że prawe ucho jest bardziej gorące niż lewe? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Witam Pana,

zachęcam do diagnostyki i leczenia czynnika psychicznego - zaburzenia lękowe mogą dawać różne symptomy.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś