Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam ciężki oddech?

Od ok roku Cięższy oddech ucisk w klatce drapanie pieczenie praktycznie 24h gdy uda mi się zasnąć nie budzę się przez te duszności czasami do tego mam ataki takiego ciężkiego oddechu gdy przechodzi mam uczucie takiego pieczenia w klatce jakbym był po jakiejś chorobie choruje na astmę ostatnio mailem wszystkie badania serca prawidłowe spirometrie prawidłowa rtg płuc nie wiem czy cos wykazało pani spytała się tylko czy miałem kiedyś zapalenie pluc(miałem) przepisane leki spiromax 160g 2x dziennie biorę regularnie mimo to duszność ,pieczenie występują z różną siłą nasilenia ciagle. Ostatnio mailem silny atak wysoki puls ciężki oddech panika wrazenie ze zaraz umrę pojechałem na pogotowie pani powiedziała że nie słychać świstów I nic mi nie podała. Czy to astma oskrzelowa sie tak bardzo nasiliła? Byłem leczony tez na nerwicę. Ale nie wydaje mi sie żeby to był jej powrót.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 9 miesięcy temu

Badania krwi - leukocyty

Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.

Witam Pana,jeśli wykluczy się przyczynę somatyczną objawów, proszę brać pod uwagę zaburzenia lękowe, które mogą dawać podobne symptomy. Wskazana jest dla Pana psychoterapia poznawczo - behawioralna, jako wsparcie i metoda leczenia nerwicy.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy