Dlaczego mam ten silny ból kolana?

Witam. Jestem po rekonstrukcji acl przedniego oraz tylniego wraz z bocznymi prawego kolana oraz mam implant łękotki. Zabiegi odbyly sie okolo 5 lat temu.. przeszczep był z komórek macierzystych.Odbylem fizjoterapie oraz rehabilitacje lecz do piłki nie wrocilem z powodu slabegp juz stawu kolanowego. Pojawił mi sie problem niedawno. Kolano boli w kazdej pozycji,siedzac leżąc chodząc..wyprostowane badź zgiete..momentami aż pali w środku,ból potrafi zejsc az do stopy..w stopie mam wrażenie że puchnie,rozgrzewa sie,czuje "pajączki" jakby dretwiała..ból rozchodzi się też w wewnętrznej części uda aż do pachwiny..kolano zaczęło strzelac przy zginaniu..okłady maści nie pomagają..trwa to juz od ok.2 tygodni..jakie moga byc przyczyny?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl