Dlaczego mam ten świąd ciała i osłabienie?

Witam, proszę o odpowiedź. Moje problemy ze zdrowiem rozpoczęły się rok temu. W styczniu 2022 roku z dnia na dzień stałam się bardzo osłabiona, zmęczona, nie miałam siły na nic. Do tych objawów doszły kołatania serca i otępienie. Wyniki morfologii, tarczycy, EKG w normie. Holter EKG wszystko ok. Puls cały czas w okolicach 90 . Lekarz stwierdził, nerwicę i zalecił stosowanie Pramolanu. Trochę pomogło. Po miesiącu doszedł świąd skóry szyi i dolnej części pleców nasilający się po ciepłej kąpieli (bez żadnych mocno widocznych zmian ewentualnie lekka suchość skóry). Wizyta u alergologa i wykonanie testów na alergię nic nie wykazały, spirometria ok, próby wątrobowe minimalne podwyższone. Przepisano tabletki Rupaller (stosować jak będzie mocno swędzieć) i do kontroli za pół roku. Latem objawy nerwicy ustały i mogłam odstawić tabletki świąd skóry też ustąpił. We wrześniu pojawił się ból żołądka i zgaga (leczenie Emmanera oraz Prokit). Po jakimś czasie ból żołądka ustąpił. W styczniu tego roku miałam wykonaną gastroskopię i stwierdzono eozynofilowe zapalenie żołądka i dwunastnicy (pobrano wycinki-czekam za wynikiem) pozostały obraz bez zmian wszystko wporządku. Znowu powrócił świąd skóry tylko w dolnej części pleców nasilający się po ciepłej kąpieli. Proszę o opinie czy te wszystkie objawy mogą być ze sobą powiązane. I co może być tego przyczyną?

Przyczyn może być wiele, wśród nich choroby hematologiczne (czerwienica prawdziwa, porfiria), choroby przewodu pokarmowego (stwardniające zapalenie dróg żółciowych, celiakia), alergiczne, np. silne alergie kontaktowe, nietolerancje pokarmowe, pokrzywka fizykalna (po ekspozycji na wysoką temperaturę). Proszę ponownie oznaczyć morfologię z rozmazem, ALAT, ASPAT, GGT, bilirubinę, lipazę, amylaz, fosfatazę alkaliczną i skonsultować wyniki z lekarzem.