Dlaczego mam to drżenie ręki?

Dzień dobry. Od kilku miesięcy mam problem z drżeniem TYLKO prawej ręki , nie dłoni. Drzy mi przy precyzyjnych ruchach, w dużym stresie. Pracę mam dość specyficzną niczym zegarmistrz i utrudnia mi jej wykonywanie. Na początku myślałam, że to po neuroleptykach ( chad) ale po każdym? i tylko jedna ręka nie dłonie?Obecnie biorę Latudę 37 i lamotryginę 300 i nadal mam ten problem. Już nie wiem co mam robić. Od czego zacząć? czy to leki, po których kilka lat temu nic mi nie było? czy je odstawić?

Witam! po-neuroleptyczne objawy pozapiramidowe nie należą do rzadkości przy leczeniu Latudą. Można spróbować złagodzenia Akinetonem lub Pridinolem - zastosowanie któregokolwiek z nich wyjaśni pochodzenie drżeń i umożliwi normalne funkcjonowanie. Powodzenia W. Łuczkowski.