Jak wyleczyć drżenie prawej ręki?

Witam. Mój tato, 79 lat, od wielu lat boryka się z drżeniem prawej ręki. Przy czym nie jest to zjawisko ciągłe, lecz ma charakter tiku nerwowego - ale utrudnia mu codzienne życie - posmarowanie pieczywa, przeniesienie kubka z napojem. Badania (tomografia, rezonans) nie pozwoliły na jednoznaczne określenie czy jest to parkinsonizm, leki, które tato otrzymał nie złagodziły zjawiska. Nie wiem jak mu pomóc. Czynności takie jak posmarowanie kromki chleba jest niemal niewykonalne

Leczenie dobiera się w zależności od rodzaju i przyczyny drżenia. Ponieważ rodzajów drżenia jest wiele, wiele jest też ruchów mimowolnych,które mogą przypominać drżenie podstawową zasadą diagnostyki i leczenia jest to drżenie zobaczyć. Przez internet drżenie może leczyć jasnowidz.