Jak schudnąć, nie rezygnując ze słodyczy?

Proszę o pomoc w dobraniu diety. Nie mam pojęcia, jaka dieta pomogłaby mi schudnąć. Jestem osobą, która kocha jeść wszystko, ale nie potrafię ograniczyć słodyczy. Po dwóch ciążach zostały mi kilogramy, czyli 89 kilo, a mam wzrostu 164 cm. Mam budowę jabłka, czyli duże piersi, brzuszek wiszący lekko oraz boki, oraz uda i pupa. Mam problemy z wypróżnianiem się (2 razy w tyg.) oraz nadkwasotę i częstą zgagę. Staram się jeść owoce i warzywa i pić jogurty. Jestem zrozpaczona. Proszę o pomoc!

Witam!
Aby schudnąć oraz zapobiec dolegliwościom ze strony układu pokarmowego musi Pani zastosować się do poniższych wskazówek. 1. Należy jeść 5 posiłków dziennie o małej objętości. Banan, baton liczą się jako posiłek. Śniadanie należy zjeść w ciągu 30 minut od wstania z łózka. Na śniadanie proszę zjadać 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego posmarowanego cienko masłem z 2 plasterkami wędliny (70% mięsa) oraz z kawałkiem ogórka lub pomidora. Drugie śniadanie to jogurt naturalny do którego wrzuca Pani śliwki suszone (3) lub 2 łyżki musli lub doda Pani banana lub kiwi oraz zielona herbata do picia. Proszę nie kupować jogurtów owocowych! Obiad to jedno danie. Najlepiej aby to była ryba (dorsz, morszczuk) lub filet drobiowy lub schab gotowany lub zapiekany w piekarniku w foli. Podwieczorek to budyń lub kisiel, lub 2 krążki pieczywa ryżowego posmarowanego dżemem + kubek mleka 2%. Zielona herbata do picia. Na kolację to serek wiejski z 2 kromkami pieczywa razowego lub 2 jajka gotowane na miękko + 2 kromki pieczywa lub surówka z 2 marchwi i 2 jabłek z 2 łyżkami zarodków pszenicznych.
Na 30 minut przed snem proszę wypić 350 ml herbaty Pu erh. Proszę wprowadzić do tego 30 minut ćwiczeń. Powodzenia!
mgr Aneta Kościołek