Jak schudnąć i pozbyć się rozstępów?

Witam! Mam 23 lata, wzrost 175 cm i ważę 80 kg. Oczywiście chciałabym zrzucić z 10 kilogramów. Pół roku temu urodziłam dziecko i oczywiście zostało troszkę nadwagi. Mam średni brzuch, grubsze uda i szerokie biodra. Na śniadanie jem parę kanapek z białym chlebem, z pomidorem i masłem. Na obiad jakąś zupę lub leczo, czasem zjem jabłko, winogrona lub pomarańcze. Piję bardzo dużo herbaty zwykłej lub zielonej czasami. Od paru tygodni ćwiczę przynajmniej 4 razy w tygodniu i podczas ćwiczeń piję dużo wody smakowej. Parę kilo spadło, ale czuję się gruba. Co mam zrobić, czy możecie mi coś podpowiedzieć, co zrobić, żeby schudnąć i żeby nie było rozstępów?

Witam Pani Marzeno!

Według moich obliczeń Pani BMI wynosi 26,12. Należna waga to 66 kg.
Bardzo dobrze, że chcąc schudnąć, zwiększyła Pani aktywność fizyczną. Oto porady dietetyczne:
1. Należy jeść 5 posiłków w ciągu dnia o małych objętościach (co 3 godziny). Posiłkiem jest banan i inny owoc. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem i należy go zjeść w ciągu 30 minut od wstania z łózka, natomiast kolację na 2 godziny przed snem. Dieta powinna zawierać spore ilości białka pochodzącego z produktów mlecznych, gdyż zawierają kwasy CLA, wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Przed snem należy wypić 350 ml czerwonej herbaty Pu-erh, a w ciągu dnia 2 kubki (200 ml) zielonej herbaty. Proszę z diety wyeliminować wodę smakową, gdyż zawiera substancje słodzące, a mało składników mineralnych. Proponuję wodę wysokozmineralizowaną Muszyniankę, Muszynę. Oto przykładowy jadłospis:
Śniadanie: 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego posmarowane cienko masłem, 2 plasterki szynki i pomidor. 2 śniadanie: jogurt naturalny (200 g) + 2 łyżki zarodków pszenicznych. Obiad: pierś z kurczaka gotowana lub pieczona w folii + 200 g surówki (bez majonezu i śmietany). Podwieczorek: 2 kromki pieczywa ryżowego posmarowane 2 łyżeczkami powideł + szklanka mleka. Kolacja: 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego z masłem + 2 plasterki sera żółtego i papryki czerwonej.