Dlaczego mam wysypkę na twarzy w ciąży?
Witam, jestem w 35 tc od kilku dni moja twarz stała się zaczerwieniona i mam delikatną wysypkę, swędzi i piecze mnie cała twarz. Siedze w domu więc się nie maluje niczym, kremy już zmieniałam na takie dla niemowląt jak najdelikatniejsze dla skóry, a do mycia twarzy używam hipoalergicznego płynu do higieny intymnej o delikatnym pH. Odstawiłam nabiał i słodycze bo jako dziecko dostałam skazy białkowej od nadmiaru serków. Nic się nie poprawia, wręcz z dnia na dzień coraz gorzej to wygląda. Co to może być lub czym mogę spróbować leczyć te zmiany żeby nie zaszkodzić Dzidziusiowi ?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
www.lenartowiczclinic.pl