Dlaczego mam zawsze zimne ręce?

Dlaczego mam zawsze zimne ręce? Robiłem morfologię, tarczycę i wszystko było ok. Mam 18 lat, nie pale, jestem szczupły. Czasem mam ręce takie czerwone/fioletowe widać to znacznie podczas WFie. Zdarza sie ze mam ciepłe ręce ale zazwyczaj i częściej są zimne nawet w lecie. Jak idę się kłaść/spać to po 5-10min mam normalną temp. dłoni.

Witam,
może to wynikać z niskiego ciśnienia krwi ; u szczupłych osób to częsta dolegliwość.
Można stosować preparaty z wapniem, reguterm, kofeinę w celu podniesienia ciśnienia i rozszerzenia naczyń krwionośnych w dystalnych częściach kończyn