Dlaczego moja erekcja jest słaba?

Nagle słabnąca erekcja Witam, Mam 34 lata. Od półtorej roku czyli o dziwo od kiedy przeprowadziłem się w nowy rejon zacząłem.mieć coraz słabszego członka w spoczynku a co za tym idzie w erekcji. Wyniki badań dobre ,poziom testosteronu mniej więcej środkowa granicą może ciut więcej,żadnych chorób. Zmieniłem tryb życia bo rzadko ćwiczę ze względu że wszystko przyrównuje do członka jeśli twardszy to lepiej się czuję mam popęd ochotę większą na ćwiczenia a odwrotnie to nie. Jedyne co to miałem wiele angin, mam . nerwicę sciskam krytykuje członka sprawdzając go co chwilę robię to od 4 lat w sumie ale czy to by aż tak wpłynęło nagle jak zawsze było dobrze...chodzę do psychoterapeuty Pomocy..
MĘŻCZYZNA, 34 LAT 7 miesięcy temu

Dzień dobry Panu.

Sądzę, że warto odwiedzić lekarza seksuologa, najlepiej seksuologa psychiatrę (lekarze seksuolodzy to zazwyczaj specjaliści ginekologii albo psychiatrii).

Oczywiście z pomocy psychoterapeutycznej powinno się nadal korzystać!

Jeśli, jak Pan pisze, objawy trwają około półtora roku - to często celowe jest dołączenie leku poprawiającego ukrwienie układu moczowo-płciowego.

Powinien jednak zalecić to lekarz specjalista.

Braniem leków dostępnych bez recepty można się niechcący dodatkowo skrzywdzić!

Generalnie w takich sprawach rokowanie co do uzyskania znacznej poprawy lub nawet ustąpienia niepokojących Pana objawów jest korzystne.

Pozdrawiam Noworocznie i trzymam kciuki :-) JW 12/23