Co robić z tymi zaburzeniami erekcji u 28-latka?

Witam, Od jakiegoś czasu mam problemy z erekcją w młodym wieku. Wyniki hormonalne miałem słabe, otrzymałem dostinex na zbicie prolaktyny i erlis 5mg do stosowania codziennie przez miesiąc.Czy mozna stosowac go codziennie? W internecie pisze zeby stosowac go przed stosunkiem i nie nalezy cOdziennie, a endokrynolog tak mi zlecila. Erekcja podczas stosowania jest super, czy jak odstawie leki znowu wróci problem? Martwi mnie to bo nie chce cale życie jest leków tego typu.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry.

Wielu moim Pacjentom bardzo pomógł Dostinex na podwyższoną prolaktynę oraz Erlis 5mg dziennie, niezależnie czy jest w tym dniu współżycie czy też nie...

Proponuję Panu stosować się do zaleceń lekarza specjalisty, w tym wypadku dr endokrynologa.

Zachęcam do leczenia oraz do ostrożności w korzystaniu z dr internetu, bo można niechcący sie skrzywdzić. A zdrowie jest jedno...

Pozdrawiam Noworocznie 12/23