Dlaczego moje stolce są postrzępione?

Witam,Mam 53 lata.Moj problem to postrzepiony stolec grubosci ok 1cm czasami z domieszka krwi. Kiedy mam krew w stolcu mam rowniez niewielki bol brzucha na dole po mojej lewej stronie i bardzo obfite gazy.Dodam ze 7 miesiecy wczesniej miale robina kolonoskopie i usuniete trzy polipy po czy zaczely wystepowas w/w objawy ,w usunietych polipach nie stwierdzono oznak nowotworowych.Przyjmuje leki na nadcisnienie tetnicze i eliquis 5mg. 2 razy dziennie. na wizycie u proktologa swierdzono ze tak moze byc-czy naprawde to jest normalne? Pozdrawiam.

Dzień dobry. Zachęcam Pana do wizyty u dietetyka, który zaanalizuje Pana sposób żywienia i będzie mógł lepiej pomóc, ponieważ na podstawie tego opisu trudno jest sformułować poradę. Potrzeba więcej szczegółów. Pozdrawiam.