Dlaczego moje uszy są wciąż zatkane?

Witam! Od jakoś 2 miesięcy mam problem z uszami. Mianowicie, najcześciej rano mam jedno ucho zatkane i aby je odetkac muszę ziewać. Dodam, ze wlasnie przy ziewaniu i przelykaniu sliny slyszę jakby takie trzaskanie. Jest to bardziej zatkanie typu jak przy zmianie ciśnienia. Do tego jakoś kilka dni temu doszło mi uczucie zatkania, pełności, jakby coś mi zalegało w uchu (zwlaszcza w prawym). Na dodatek wczoraj zaczęły mnie również uszy pobolewać. Nie jest to ciągły ból, poboli trochę, i za jakis czas znowu. Czy to moze byc cos nie tak z trąbkami sluchowymi? Pozdrawiam!

Bez badania osobistego nie pomogę. Przepraszam. Ostatnio coraz głośniej o tragediach ludzi po tele poradach. Nie może lekarz udzielać porad i przepisywać leków bez osobistego zbadania pacjenta. To niezgodne z prawem oraz niezgodne z etyką lekarską.