Dlaczego moje zabiegi na ostrogę piętową nie przynoszą rezultatu?

Witam, Mam ostrogę piętową, w maju i czerwcu wzięłam 6 zabiegów falą uderzeniową. Początkowo było troche lepiej, ale teraz mam wrażenie, że boli mnie tak samo jak przed zabiegami. Miałam juz podobny problem z lewą stopą 18 lat temu, ale wtedy zabiegi mi pomogły całkowicie. Nie rozumiem dlaczego teraz nie ma rezultatów? Czy to może zależeć od rodzaju aparatu i umiejętności osoby wykonującej zabieg? Za pierwszym razem był to lekarz, teraz za każdym razem inna terapeutka. Czy mogę zabiegi powtórzyć? Ile powinno ich być i w jakich odstępach czasu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

witam, nie zawsze fala uderzeniowa jest skuteczna, osobiscie nakłuwam rozsciegno suchą igłą a następnie powierzchownie podaję steryd , mam bardzo dobre wyniki.