Dlaczego nie mogę oddać moczu?

Witam. 2 miesiące temu leczyłam się na zapalenie pęcherza (cipronex nie pomógł więc dostałam monural) wyniki moczu już bez bakteri ale nadal mam kłopot z oddaniem moczu, mam silne parcie ale coś jakby mi blokowało wydalanie moczu do tego doszły mi bóle podbrzusza I pieczenie w żołądku objawy nasilają się na prawą stronę.Usg brzucha ok, ginekologicznie też . Byłam u gastrologa, który stwierdził zespół jelita drażliwego wzięłam duspatalin retard, który nie pomógł. Nadal budzę się z bólami brzucha i nudnoscią, najczęściej nad ranem, po wypróżnieniu czuje lekką ulgę . Chciałam zrobić gastroskopie ale lekarz stwierdził, że nie jest potrzebna. Proszę o pomoc co to może być.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.