Dlaczego nie mogę osiągnąć wzwodu mając 25 lat?

Witam, mam problem z erekcją. Nie pije alkoholu, nie pale. Nie jestem w stanie wywołać wzwodu myślami, mogę jedynie go wywołać dotykiem a gdy przestaje to prącie wiodczeje. Co może być przyczyną? Czy 3 miesięczna absencja seksualna może być powodem? Dodam, że przy kilkudniowej absencji kiedy podniecenie jest większe jestem w stanie wywołać wzwód myślami.

W pierwszej kolejności wizyta u lekarza, rozmowa, badania z krwi. pozdrawiam, w razie potrzeby zapraszam na konsultację. www.prepmed.pl