Dlaczego nie mogę ściągnąć napletka?

  Witam. Mam 15 lat. Gdy próbuję ściągnąć napletek (w czasie wzwodu), udaje się to tylko do polowy żołędzia. Jak próbuję ściągnąć do końca, to trochę boli. Gdzieś czytałem, że to podlega operacji, czy to prawda? A może to z czasem mija? Proszę o odpowiedź.  z góry dziękuję.
15 LAT ponad rok temu

Witam.
Z tego co napisałeś, można wnioskować, że masz stulejkę. Przypadłość tą leczy się chirurgicznie. Samo nie przechodzi, więc proponuję, abyś udał się z powyższym problemem do lekarza urologa.

Serdecznie pozdrawiam.